ZASADY WYPOŻYCZEŃ I KONTAKT

Planując temomodernizację lub renowację własnego domu, czy też bloku mieszkalnego nie musisz martwić się o rusztowania fasadowe, które są niezbędne do wykonania robót dociepleniowych lub remontowych. Dysponujemy także rusztowaniem przestrzennym, z którego jesteśmy w stanie stworzyć nietypowe konfiguracje przestrzenne. Montaż i demontaż rusztowań można wykonać we własnym zakresie, jak również zlecić naszej firmie w uzgodnionym terminie.

Przedstawiciel handlowy:

Piotr Jakubowski                                                 
514 602 730                                                      
pjakubowski@mega.inowroclaw.pl
                         

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

Spółka posiada w swojej ofercie rusztowania elewacyjne ALTRAD MONTOSTAL oraz rusztowania HUNNEBECK Bosta 70 i 100. Dysponuje także rusztowaniem przestrzennym typu ALTRAD ROTAX z którego jest w stanie stworzyć nietypowe konfiguracje przestrzenne oraz platformy robocze. W ofercie posiadamy również tymczasowe klatki schodowe, systemy zabezpieczeń BHP, rusztowania przejezdne i zsypy budowlane na gruz.
Posiadanie takiego sprzętu daje, w połączniu z wieloletnią praktyką w jego montażu, możliwość skonfigurowania rusztowania odpowiadającego potrzebom każdego klienta, do każdego rodzaju prac.
DESKOWANIA ścienne i deskowania stropowe...

Zapewniamy także niezbędne materiały montażowe oraz dodatkowe wyposażenie. Wszystko w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Państwa firm.

Rusztowania oraz deskowania można wypożyczać na dowolny okres pod warunkiem podpisania umowy najmu i wniesieniu stosownego zabezpieczenia.

Tutaj  znajdziecie Państwo przykładową kalkulację kosztów dzierżawy rusztowań.

 W celu zawarcia umowy należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji podmiotów gospodarczych,
  • aktualne zaświadczenie REGON,
  • aktualne zaświadczenie o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej.

Dokumenty należy dostarczyć w oryginałach, z których wykonamy kopie.