ZASADY WYPOŻYCZEŃ I KONTAKT

Planując temomodernizację lub renowację własnego domu, czy też bloku mieszkalnego nie musisz martwić się o rusztowania fasadowe, które są niezbędne do wykonania robót dociepleniowych lub remontowych. Dysponujemy także rusztowaniem przestrzennym, z którego jesteśmy w stanie stworzyć nietypowe konfiguracje przestrzenne. Montaż i demontaż rusztowań można wykonać we własnym zakresie, jak również zlecić naszej firmie w uzgodnionym terminie.

Przedstawiciel handlowy:

Piotr Jakubowski                                                 
514 602 730                                                      
pjakubowski@mega.inowroclaw.pl
rusztowania@mega.inowroclaw.pl                         

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

Spółka posiada w swojej ofercie rusztowania elewacyjne takich firm jak Bosta 70 i 100. Dysponuje także rusztowaniem przestrzennym typu Peri Rosett i Modex z którego jest w stanie stworzyć nietypowe konfiguracje przestrzenne. Posiadanie takiego sprzętu daje, w połączniu z wieloletnią praktyką w jego montażu, możliwość skonfigurowania rusztowania odpowiadającego potrzebom każdego klienta, do każdego rodzaju prac.

Zapewniamy także niezbędne materiały montażowe oraz dodatkowe wyposażenie. Wszystko w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Państwa firm.

Rusztowanie można wypożyczać na dowolny okres, pod warunkiem, że systematycznie w comiesięcznych inwentaryzacjach będzie się informować o fizycznym stanie rusztowań.

Tutaj  znajdziecie Państwo przykładową kalkulację kosztów dzierżawy rusztowań.

W celu wypożyczenia rusztowań należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji podmiotów gospodarczych,
  • aktualne zaświadczenie REGON,
  • aktualne zaświadczenie o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej.

Dokumenty należy dostarczyć w oryginałach, z których wykonamy kopie.