KONTAKT I LOKALIZACJA

P.H.U. MEGA Sp. z.o.o.

Siedziba firmy:
88-100 Inowrocław, ul. Cicha 15A

Czynne:
poniedziałek - piątek 07:00-15:00

Kontakt:
tel.   52 355 11 33
tel.   514 602 750
fax   52 352 64 10
mega@mega.inowroclaw.pl

Sekretariat:
52 355 11 33
sekretariat@mega.inowroclaw.pl

Prezes Zarządu: 
Krzysztof Krzesiński
52 355 11 33
krzesinski@mega.inowroclaw.pl

Księgowość, Kadry 
i płace

Agnieszka Spajer
503 483 876
spajer@mega.inowroclaw.pl

Edyta Pawłowska
52 352 64 01
pawlowska@mega.inowroclaw.pl

Kamila Narewska
514 602 750
sekretariat@mega.inowroclaw.pl

Dział Techniczny

Kierownik Działu Technicznego:

Marcin Przygoda
514 602 723
przygoda@mega.inowroclaw.pl

Kosztorysant:

Alicja Jańczak
514 602 707
janczak@mega.inowroclaw.pl

Koordynator Projektów:

Edyta Lewandowska
514 602 736
52 352 64 02
lewandowska@mega.inowroclaw.pl

Kierownik budowy: 


Adam Ratajczak
514 602 732
a.ratajczak@mega.inowroclaw.pl

Inżynier budowy:

Maciej Bergmann
500 078 142
bergmann@mega.inowroclaw.pl

Wypożyczalnia rusztowań
i sprzętu budowlanego

Przedstawiciel handlowy:

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

 Zaopatrzenie i transport

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

 

Wyświetl w Mapach Google