KONTAKT I LOKALIZACJA

P.H.U. MEGA sp. z.o.o.

Siedziba firmy:
88-100 Inowrocław, ul. Cicha 15A

Czynne:
poniedziałek - piątek 07.00-15.00
sobota 7.00-13.00

Kontakt:
tel.   52 355 11 33
         52 352 64 00
fax    52 352 64 10
mega@mega.inowroclaw.pl

Sekretariat:
52 355-11-33
sekretariat@mega.inowroclaw.pl

Prezes Zarządu: 
Krzysztof Krzesiński
52 355-11-33
krzesinski@mega.inowroclaw.pl

Księgowość, Kadry 
i płace

Agnieszka Spajer
503 483 876
spajer@mega.inowroclaw.pl

Edyta Pawłowska
52 355 11 33
pawlowska@mega.inowroclaw.pl

Kamila Narewska
514 602 750
sekretariat@mega.inowroclaw.pl

Dział Techniczny

Kierownik Działu Technicznego:

Marcin Przygoda
514 602 723
przygoda@mega.inowroclaw.pl

Kosztorysant:

Alicja Jańczak
514 602 707
janczak@mega.inowroclaw.pl

Edyta Lewandowska
514 602 736
lewandowska@mega.inowroclaw.pl


Kamila Muszyńska
514-602-708
muszynska@mega.inowroclaw.pl

 

Kierownik budowy: 
Wojciech Woźniak
514 602 710
wozniak@mega.inowroclaw.pl

Adam Ratajczak
514 602 732
a.ratajczak@mega.inowroclaw.pl

Mateusz Kania
500 078 142
kania@mega.inowroclaw.pl

Wypożyczalnia rusztowań i sprzętu budowlanego

Przedstawiciel handlowy:

Piotr Jakubowski
514 602 730
pjakubowski@mega.inowroclaw.pl

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

Kierownik Magazynu:

Piotr Jakubowski
514 602 730
pjakubowski@mega.inowroclaw.pl

 

 Zaopatrzenie

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

 

Wyświetl w Mapach Google