KONTAKT I LOKALIZACJA

P.H.U. MEGA sp. z.o.o.

Siedziba firmy:
88-100 Inowrocław, ul. Cicha 15A

Czynne:
poniedziałek - piątek 07.00-16.00
sobota 7.00-13.00

Kontakt:
tel.   52 355 11 33
         52 352 64 00
fax    52 352 64 10
mega@mega.inowroclaw.pl

Sekretariat:
52 355-11-33
sekretariat@mega.inowroclaw.pl

Prezes zarządu: 
Krzysztof Krzesiński
52 355-11-33
krzesinski@mega.inowroclaw.pl

Księgowość, Kadry 
i płace

Agnieszka Spajer
52 355-11-33         
spajer@mega.inowroclaw.pl

 

Dział Techniczny

Inspektor ds. administracyjnych

Marcin Przygoda
514 602 723
oferty@mega.inowroclaw.pl

Kosztorysant:

Krzysztof Kaszak
514-602-707
kaszak@mega.inowroclaw.pl

Mateusz Kania
500 078 142
kania@mega.inowroclaw.pl

Kierownik budowy: 
Wojciech Woźniak
514 602 710
wozniak@mega.inowroclaw.pl

Jacek Ratajczak
514 602 708
ratajczak@mega.inowroclaw.pl 

Krzysztof Kaliski
514 602 736
k.kaliski@mega.inowroclaw.pl

Wypożyczalnia rusztowań i sprzętu budowlanego

Przedstawiciel handlowy


Piotr Jakubowski
514 602 730
pjakubowski@mega.inowroclaw.pl
rusztowania@mega.inowroclaw.pl

Paweł Kozdęba
514 602 732
kozdeba@mega.inowroclaw.pl
rental@mega.inowroclaw.pl

Mirosław Kaliski
514 602 733
kaliski@mega.inowroclaw.pl

 

 

 

Wyświetl w Mapach Google